PROJE HAKKINDA

  Baylar inşaat tarafından projelendirilen ve tasarlanan Doğa Park, 6849 metrekarelik arsa üzerinde 13400 metrekarelik inşaat alanına sahip. Doğa Park'da, yeşil ve doğa ile her an baş başa olmanızı için 4290 metrekarelik alanı; panoramik havuzlar, kamelyalar, çocuk oyun sahaları, açık havada havuz başında spor yapmaya olanak sağlayan aletler, yürüyüş yolları ve parkurlar, her an her yerde görebileceğiniz çiçekler, ağaçlar ve çimenlerle birlikte piknik tadını sitenizde yaşamanıza olanak sağlayacak şekilde tasarladık.


Doğa Park 7 blok 56 daireden oluşmaktadır. Dairelerin tamamı 4 oda, 1 salon olarak projelendirilmiştir. Daireler brüt 172 metrekaredir. Ayrıca her daireye ait olmak üzere bodrumlarda 13 metrekarelik ve kat yüksekliği 3,5 metre olan kilerler mevcut olacaktır. Bina bodrumları ile irtibatlı, asansörle ulaşabileceğiniz yer altı kapalı otoparkı 2330 metrekare olup, 56 aracı rahatlıkla alabilecek kapasiteye sahiptir. Yine bu bodrumlarda her bina için ısı merkezi konulacak ve site hizmetlisinin kalacağı 1 adet kapıcı dairesi yapılmıştır.

Doğa Park'ta güvenlik kameraları ile 7/24 esasına göre kayıt yapılacak. Siteye girişlerde yaya ve araç trafiği tek bir noktadan yapılacak. Sitenin dış duvarları, ana giriş ve bina girşleri, iç bahçeye yerleştirilen 29 adet kamera ile durum hem izlenecek hem de kayıt altına alınacaktır. Sitedeki dairelerin birbirleri ile ve ana giriş arasında iletişimi sağlayacak diafon sistemi yapılmıştır.

Sitemizin yapımı bitmiş olup dairelerde oturulmaya başlanmıştır.

Dairelerin İç donanımları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen Teknik Şartnameyi inceleyiniz

 

-

İLETİŞİM

Adres: BAYLAR PROJE TAAH.İNŞ.YAPI MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Adres: Dumlupınar Mah. Ambaryolu Cd. Buket Apt. Altı N o: 77 / 03200 AFYONKARAHİSAR
Telefon: 90 272 213 52 17 Fax : +90 272 213 56 17
Email: info@baylarins.com.tr web : www.baylarins.com.tr © Copyright 2018 Baylar.